Úvod
   O firme
 
   Opasky kožené
   Opasky zdobené
   Opasky zdobené 2
   Pracky - western
   Opasky zdobené 3
   Náramky
   Opasky kožené - farebné
   Suveníry
   Doplnky
   Kravaty americké
   Náhrdelníky
   Opasky zdobené tenké
   Kabely, kapsy
   Remienky kožené
   Výrobky na zákazku
   Ošetrenie kože
 
   Obchodné podmienky
   Kontakty
 
  
  OBCHODNÉ  PODMIENKY

 

1. Všeobecné ustanovenia

Predávajúci:

Jaroslav Tobák – Western Family
Južná trieda 19
040 01 Košice
IČO: 43601197


Nie sme platcami DPH

Kupujúci:

  Kupujúcim je fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim ako odberateľ (zákazník) produktov od predávajúceho prostredníctvom internetovej stránky Western Family.

2. Objednanie
  Nakupovať je možné cez náš
e-mail: info@westernfamily.eu. V správe je potrebné uviesť názov a kód tovaru, objednané množstvo, farbu, dĺžku, kontaktné údaje a doručovaciu adresu.
Tovar je možne objednať aj telefonicky.

3. Storno objednávky
  Objednávku možno stornovať e-mailom alebo
telefonicky na čísle 0904 222 650 do 24 hodín bez udania dôvodu.

4. Dodacie podmienky
  Dodacia lehota tovaru je podľa náročnosti výroby. Niektorý tovar máme na sklade, no väčšiu časť vyrábame ručne, podľa priania zákazníka.

5. Ceny a platby
  Ceny sú uvedené v eurách. Uvedené ceny sú konečné, nepripočítava sa k nim DPH.
  Tovar sa posiela ako balík na dobierku, platba za tovar je prostredníctvom Slovenskej pošty.
  Pri objednávke do 100 Eur je poštovné a balné od 2,90 Eur, podľa sadzobníka Slovenkej pošty, pri objednávkach nad 100 Eur je poštovné a balné v réžií predávajúceho. Uvedené poštovné sa vzťahuje na doručenie v rámci Slovenskej republiky. Pri objednávkach z iných krajín EÚ sa poštovné stanovuje individuálne v závislosti od krajiny a hmotnosti zásielky.

6. Záruka a reklamácie
  Prípadné reklamácie sa riešia
telefonicky na čísle: 0904 222650 alebo e-mailom na adrese info@westernfamily.eu.
Na tovar sa vzťahuje záruka podľa Zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji č. 108/2000 Z. z.
  Kupujúci sa zaväzuje tovar po jeho prevzatí prezrieť tak, aby zistil vady a poškodenia. Prípadné vady je potrebné ihneď, najneskôr však do 48 hodín nahlásiť telefonicky alebo e- mailom. Za chyby spôsobené prepravcom neručíme.


Postup pri reklamácii
  Informujte nás o reklamácii telefonicky alebo e-mailom tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku) na našu adresu do zásielky uveďte dôvod reklamácie a Vašu adresu priložte k zásielke kópiu dokladu o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode (faktúry).

  Po obržaní reklamovaného tovaru Vás budeme bezodkladne kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému. Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru.
  Reklamačná doba začína plynúť dňom, kedy predajca zásielku s reklamáciou prevzal a končí dňom, kedy predajca zásielku s vyreklamovaným tovarom odoslal (rozhoduje pečiatka podacej pošty). Poštovne a balné predajca nevracia, rovnako ani poplatky na doručenie reklamovaného tovaru. Za prípadnú stratu zásielky reklamovaného tovaru smerom od zákazníka k predajcovi predajca nezodpovedá. Predajca nenesie zodpovednosť za vady spôsobené nesprávnym skladovaním výrobku a za poškodenie zavinené doručovateľom.
  Upozornenie: viditeľne poškodený tovar nepreberajte!

7. Ochrana osobných údajov
  Rešpektujeme Vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu Vaše kontaktné informácie ani údaje o Vašich nákupoch.
  Vyhradzujeme si právo posielať všetkým zákazníkom informácie, ktoré súvisia s prevádzkou internetového obchodu Western Family. V prípade, že si neprajete dostávať informačné e-maily, napíšte nám prosím na adresu info@westernfamily.eu.

 


OPASKY
KLOBÚKY
PRACKY
       
www.westernfamily.eu
info@westernfamily.eu